W czasie kryzysu środowiskowego niezwykle ważne jest, by każdy człowiek brał odpowiedzialność za planetę - tylko w ten sposób jesteśmy w stanie ocalić ekosystem oraz zapewnić nam i przyszłym pokoleniom normalne warunki istnienia. Gdzie zacząć zmianę? Od osobistego domu, wykorzystując to, co każdego dnia dostarcza nam natura. Z takim nastawieniem powstał portal domiwoda.pl, w jakim odnajdą Państwo najróżniejsze urządzenia i systemy do efektywnego gospodarowania wodą deszczową. Na stronie znajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, warsztatów, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - każde akcesorium, system lub zasobnik na wodę to szansa, żeby pomóc planecie, poprawić wygodę codziennego życia i co najważniejsze - przysłużyć się naturze. Nagromadzanie oraz wykorzystanie deszczówki to zbawienie nie jedynie dla przyrody, lecz również dla domowego budżetu. Deszczówka jest bezpłatna, a jedna inwestycja (w szeregu przypadków dofinansowana przez UE) w stosowny system pozwoli jeszcze odpowiedniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogrodzie bądź rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl wykorzystuje najświeższe zdobycze techniki, prezentując interesujące, sprawdzone i atestowane systemy używające wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory oraz wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na witrynie internetowej bajecznie sprawdzi się w domowym ogródku, na działce i rolnictwie, w jakim miejscu liczy się jakakolwiek innowacja połączona z efektywną pracą i protekcją otoczenia. Domiwoda.pl to sklep dedykowany także dla domowników, jacy zastanawiają się, w jaki sposób wykorzystać wodę deszczową do prywatnych potrzeb - na stronie internetowej znajdują się profesjonalne kategorie, w których zamieszczone są urządzenia, gotowe platformy pozyskiwania wody czy też ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, jakie pozwolą stopniowo pozyskiwać, składować oraz filtrować wodę deszczową.


domiwoda pl altana z drewna


Fachowcy z domiwoda.pl pomagają również w zdobyciu dofinansowania na określone systemy oraz instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Proces uzyskiwania należnych finansów od rządu lub też UE na instalacje ekologiczne potrafi być zagmatwany i czasochłonny - zachęcamy do sprawdzenia pomocy, wystarczy przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, by eksperci zajęli się wszystkim od A do Z. Wspólnie z odpowiednim zaangażowaniem i zmianami w obrębie swojego środowiska jesteśmy w stanie ocalić planetę - uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą, a w razie wątpliwości - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz