Ostatnio, a więc 7 marca o godzinie 20 dokonał się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niebywale głośno i nadal jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnorodnych tabloidów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 łączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Na spotkaniu z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są bardziej po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można ukryć, iż poparcie jest nadzwyczaj odmienne, w zależności od . Tabloidy brytyjskie podkreślają, że jeśli tylko Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili ostatecznie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła również temat samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali 4 profesjonalistów analizujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawniejszy sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, sugerując w ten sposób Oprah Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan Markle używanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z Harrym a także Meghan Markle został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Co istotne, rozmowę tą oglądało średnio mniej więcej 1mln widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie szokujące rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bez żadnych wątpliwości trzeba stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz